KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14499280
nr 1449 9280
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, blandteknik, bladets mått: 20x28, oramat löst blad
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:28:48
700 kr
1.000 kr
800 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.600 kr